Wynajem długoterminowy samochodów

Charakterystyka i korzyści

Wynajem długoterminowy to najlepsza opcja pozyskania samochodu, na czas określony od jednego miesiąca, nawet do 5 lat, z możliwością przedłużenia umowy. Z takiego rozwiązania korzystają przeważnie firmy, które chcą powiększyć swoją flotę szybko, bez większych formalności i kosztów związanych z zakupem pojazdu, wykorzystując możliwość leasingu.

Po wygaśnięciu umowy możliwa jest zmiana samochodu na nowszy/inny model. Takie rozwiązanie pozwala na odpowiednie zaplanowanie budżetu i daje same korzyści. Auto po wieloletnim okresie eksploatacji przez pracowników, może okazać się już nieco wysłużonym pojazdem, więc posiadamy możliwość zmiany go na nowszy i dużo lepszy model. Dodatkowo nie musimy obawiać się o takie koszty jak:

  • ubezpieczenie oc/ac/nww/assistance
  • koszt zakupu opon letnich i zimowych oraz ich wymianę
  • przeglądy techniczne samochodów

Gdyż leży to w naszej kwestii, jako wypożyczalni samochodów z długoterminową usługą. Swoje usługi oferujemy na terenie Warszawy, więc jeśli interesuje Państwa długoterminowy wynajem samochodu, to zapraszamy serdecznie do kontaktu i osobistej wizyty w biurze.

Z dodatkowych kosztów ponoszą Państwo jedynie koszty paliwa. Opłata za wynajem jest stała i płacona co miesiąc.

W przypadku konieczności naprawy auta/nieszczęśliwego wypadku – My zajmujemy się formalnościami  i dajemy Państwu samochód zastępczy.

Koszt wynajmu długoterminowego aut

Ceny wynajmu długoterminowego wynajmu ustalamy indywidualnie w zależności od:

  • segmentu samochodu
  • długości wynajmu
  • miesięcznego limitu kilometrów.

4Rent, to również doskonały wybór na długoterminowy wynajem samochodów w Warszawie dla osób prywatnych, które potrzebują pojazdu zastępczego, gdyż ich samochód jest obecnie naprawiany w warsztacie i nie wiadomo, ile może to potrwać, nie chcą one eksploatować swojego prywatnego pojazdu lub po prostu często zmieniają swoje miejsce zamieszkania. Nie wszyscy mogą pozwolić sobie na auto, zwłaszcza jeśli nie wiedzą, w jakich warunkach znajdą się za miesiąc, gdyż ich praca zawodowa tego wymaga. Doskonałym przykładem jest sytuacja, w której dana osoba spędza trzy miesiące w Polsce, natomiast na następne kilka miesięcy jest oddelegowana w bardziej egzotyczne rejony. Nasza wypożyczalnia samochodów Warszawa oferuje również wynajem krótkoterminowy.

Wynajem długoterminowy Warszawa – Zapraszamy do skorzystania z oferty!

Skąd można odebrać nasze samochody osobowe?

Zapraszamy do złożenia zapytania.

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Treść wiadomości