Wypożyczalnia samochodów – Lotnisko Modlin Warszawa

Przylatując do Polski i opuszczając lotnisko w Modlinie, możesz niemal od razu odjechać wygodnym samochodem, bez zmartwień o taksówki, wysokie opłaty i problem z dalszym poruszaniem się podczas pobytu, niezależnie, czy jest on służbowy czy wypoczynkowy.

Profesjonalna wypożyczalnia samochodów przy lotnisku Warszawa-Modlin 4Rent, gwarantuje Państwu zadowolenie z wyboru i najlepszą flotę zadbanych aut. Lotnisko znajduję się w Modlinie, jest to miejscowość usytuowana w niewielkiej odległości od Warszawy, dzięki czemu, mimo swojego młodego wieku (czynnie działa od roku 2012), cieszy się ogromną popularnością wśród osób podróżujących. Lotnisko Warszawa – Modlin gwarantuje mniej tłoku niż na bardziej eksploatowanym Okęciu, w związku z czym z terminalu szybko można przemieścić się na parking, gdzie na stałych miejscach stoją nasze auta.

Nieistotne, czy są Państwo w podróży służbowej i potrzebują czegoś eleganckiego, czy jest to urlop wypoczynkowy z rodziną, w asortymencie firmy 4Rent, każdy znajdzie auta dostosowane do różnych wymagań, a sam wynajem nie musi być wcale drogi! Wynajem samochodu w naszej firmie jest szybki i przyjemny, nie pobieramy również opłat za takie usługi oraz wyposażenie, jak:

  • przygotowanie auta,
  • fotelik,
  • nawigacja GPS (od 7 dni),
  • podstawienie auta na terenie Warszawy i niekoniecznie musi być to lotnisko Modlin (od 7 dni). Oczywiście adres należy zgłosić przy wynajmie. 

Zapraszamy serdecznie do wynajęcia przygotowanych samochodów wysokiej klasy. Gwarantujemy w pełni sprawne i wyposażone auta bez limitu kilometrów, który może ograniczać wielu klientów! Mamy również nadzieję, że pobyt w kraju będzie dla Państwa czystą przyjemnością i chcemy zapewnić satysfakcję z transportu, by nie przysparzał on niepotrzebnych zmartwień i wątpliwości, gdy jest to niepotrzebne! W ramach wynajmu samochodów gwarantujemy obsługę serwisową. Ceny uzależnione są od długości najmu, a także klasy pojazdu. W naszej wypożyczalni samochodów mamy zarówno niewielkie auta miejskie, większe crossovery i suvy, jak i samochody klasy premium, idealne na biznesowe spotkania w Warszawie. Od odbioru do zwrotu muszą Państwo z własnej kieszeni pokrywać koszty benzyny. Miejsce zwrotu samochodu to Warszawa -lotnisko Modlin (w przypadku wypożyczenia auta do tygodnia).   

Wygodny wynajem samochodów lotnisko Modlin – to duża wygoda dla podróżujących do Warszawy z zagranicy. Będąc w stolicy w celach turystycznych, można dotrzeć pod każdy adres i dzięki nawigacji skutecznie ominąć korki. Oczywiście naszymi autami można poruszać się nie tylko w obrębie tego miasta, ale również po całej Polsce. Nie będą Państwo zależni od rozkładów jazdy komunikacji miejskiej, mogąc dużo lepiej zarządzać swoim czasem. Dodatkowo należy podkreślić, że sama procedura wynajmu jest bardzo prosta i krótka. Co więcej, w przypadku płatności kartą nie pobieramy kaucji.

Wynajem aut lotnisko Modlin - Wypożyczalnia samochodów Warszawa 4RENT

Wynajem samochodów lotnisko Modlin

Każdy samochód, znajdujący się w naszej flocie, jest nowy (nie starszy niż 36 miesięcy). Dzięki temu zapewnia odpowiedni poziom bezpieczeństwa, a także komfort użytkowania podczas jazdy. Jednak jeżeli chcesz mieć pewność, że auto spełni wszystkie Twoje wymagania oraz życzenia, warto zastanowić się nad modelem jeszcze przed podróżą oraz dokonać wcześniejszej rezerwacji. Dzięki temu łatwo dobierzesz pojazd zgodny z Twoimi oczekiwaniami, a także skrócisz sam proces wydania samochodu i szybciej przetransportujesz się z lotniska. Nie zdążyłeś zarezerwować auta? Profesjonalni i sprawdzeni pracownicy pomogą Ci w realizacji całego procesu najmu w punkcie obsługi na lotnisku, odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania oraz rozwieją wątpliwości. W ten sposób zyskasz pewność, że podjąłeś właściwą decyzję, a samochód nie tylko będzie Ci służył jako komfortowy środek transportu w Warszawie, ale objedziesz nim cały rejon mazowiecki oraz inne miejsca w Polsce.

Wszystkie koszta uwzględnione są w ramach jednej ceny oraz dostępnej dla Klientów oferty. Wypożyczalnia 4rent nie stosuje dodatkowych ukrytych opłat. W efekcie, opuszczając lotnisko Modlin w Warszawie, znasz pełną cenę usługi oraz wiesz, co ona obejmuje. Dzięki zaufanym Klientom i przejrzystej, atrakcyjnej polityce cenowej, możemy ciągle się rozwijać i powiększać flotę samochodów. Każde auto posiada pełen pakiet ubezpieczeń OC/AC/NWW/ASSISTANCE, co zwiększa komfort użytkowania. Interesuje Ci najem długo- i średnioterminowy? Zapraszamy do dłuższej współpracy.

Auta na wynajem – Port lotniczy Modlin